Tanári

Utoljára módosítva: 2017. október 24. (kedd) 11:51

Pedagógusaink a 2017-2018. tanévben

 

Elérhetők a +36/62/548-954 telefonszámon

 Név Szak, beosztás Elérhetőség
Mészáros Zsolt intézményvezető
biológia
(földrajz-filozófia-minőségfejlesztés)
 
Kántor Jánosné intézményvezető helyettes
magyar (történelem)
 
Jenei Marianna intézményvezető helyettes
tanító
 
Ács Eleonóra tanító
2.b osztályfőnök
 
Baczkó Andrea rajz-média (földrajz) természetismeret
etika
6.b osztályfőnök
 
Balassa Istvánné tanító
4.a
osztályfőnök
 
Balogh Mónika utazó gyógypedagógus  
Baranyi Katalin tanító
1.b osztályfőnök
 
Dr. Berkó Gyuláné

iskolai könyvtáros
(magyar-orosz
)

 
Besenyei Edit biológia-kémia
8. c osztályfőnök
 
Bunfordné Csaba Krisztina GYED
(magyar)
 
Csikósné Monostori Erzsébet tanító  
Dencs Szilvia fejlesztő pedagógus
(tanító)
nyelv és beszédfejlesztő szakvizsga
 
Dlusztus-Páble Erzsébet matematika-testnevelés  
Gregus Adrienn angol-magyar (orosz)
5.b osztályfőnök
 
Dr. Hegedűsné Gera Éva magyar-történelem
etika

 
Dr. Hodákné Becsey Marianna tanító
3.b
osztályfőnök
(nyelv- és beszédfejlesztő)
 

Horváthné Sáfrán Éva

német-történelem (orosz)
7.a osztályfőnök
osztályfőnöki munkaközösség vezetője
tanulószoba

 
Katos Attila

informatika (kémia-technika) természetismeret
5.a osztályfőnök

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Kékes-Szabó Andrea

mesterképzéses okleveles technika

(biológia) etika
a diákönkormányzat segítő tanára
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Kerekes Réka tanító
napközi, 2. csoport
 
Királyné Csengeri Ágnes angol-német
5.c osztályfőnök
Kisházi József
testnevelés  (földrajz)
 
Kispéter Istvánné tanító
3.a
osztályfőnök
 
Kiss Melinda
német
tanulószoba
 
Kovácsné Koncz Éva ének-zene-magyar etika
(a multikulturális nevelés tanára)
az énekkar vezetője
napközi 8. csoport
 
Lajkó Anita tanító
napközi, 3. csoport
 
Látó Angéla tanító (technika)
4.b
osztályfőnök
 
Lichtmesz Magdolna
szomatopedagógus
utazó gyógypedagógus
 
Linczer Jánosné angol
6.a osztályfőnök
 
Melega Jánosné matematika-kémia
reál munkaközösség vezetője
 
Mucsányiné Sajtos Gyöngyi (biológia-földrajz)
napközi  7. csoport
napközis munkaközösség vezetője
 
Pacz Béláné magyar-történelem-társadalom-
és állampolgári ismeretek
humán munkaközösség vezetője
 
Petrovszkiné
Bácskai Dóra Emese
tanító (gyógypedagógus)
alsós munkaközösség vezetője
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Popovics Jánosné fejlesztő pedagógus
(magyar-orosz)
nyelv és beszédfejlesztő szakvizsga
napközi,  5. csoport
 
Sáringer-Furák Andrea német
napközi 8. csport
 
Szabó Gáborné tanító
napközi, 4. csoport
 
Székely Olga testnevelés
7.b osztályfőnök
 
Tácsi-Reményfi Katalin matematika-földrajz
8.b osztályfőnök
 
Tóth Beatrix szerb  
Tóth Mariann tanító
1.a osztályfőnök
 
Tóthné Hevesi Katalin matematika-fizika
 
Varga Sára tanító, matematika
napközi, 1. csoport
 
Varga Valéria

tanító
2.a osztáylfőnök

 
Vásárhelyiné Dani Marianna (tanító)
napközi, 6. csoport
 
Vidács Tünde magyar – német
8.a osztályfőnök
 
Zsadányi Zsuzsanna iskolapszichológus  Facebook

advent2

2017. december 11. hétfő
Árpád

Holnap
Gabriella
napja lesz.

mozanaplo

boldogiskola

NBT logo

tamop logo

Deutsches Sprachdiplom 300x218

logo comenius program

dth