Eredményeink,  Sport eredmények

Magyar Diáksport Napja a Béke Utcában

A Magyar Diáksport Szövetség 18 éve indította útjára a Magyar Diáksport Napját, amelyet immár 8 éve nemzetközi színtéren is megszervez Európai Diáksport Napja elnevezéssel az Európai Sporthét keretében. Ezen a napon az iskolák színes sporttevékenységeket szerveznek azért, hogy a gyerekek minél élményszerűbben éljék át a mozgás örömét. Mi is minden évben csatlakozunk a kezdeményezéshez.
Szeptember utolsó péntekén hagyományos eleme a programnak az adott évnek megfelelő távolság lefutása, azaz idén 2023 métert futottak diákjaink. Nem maradhatott el a reggeli zenés bemelegítés 200 kisdiákkal és a sportjátékok sem: a kínálatban labdarúgás, röplabda, partizánlabda, sor- és váltóverseny, tollaslabda és ping-pong is szerepelt.
A Magyar Diáksport Szövetség által útjára indított programon mindenki megtapasztalhatta:
a sport öröm a BÉKÉBEN!