Akikre büszkék vagyunk

Legjobbjaink

kituno

Alsó tagozatban 28 tanuló kiválóan megfelelt, 61 tanuló kitűnő. Összesen 89 tanuló ért el kimagasló eredményt.
A felső tagozaton 41 tanulónk kap kitűnő bizonyítványt, közülük 22 tanuló részesült nevelőtestületi dicséretben.
Ebben a tanévben ketten a Béke-díjat is átvehették.

Béke-díjas tanulóink

•    Cseh Olivér 8.a
•    Imreh Júlia 8.b

Kitűnő tanulóink a 2016/2017-es tanévben

1.a osztály
1.    Baka Anna
2.    Benák-Tömöri Tamás
3.    Fogas Anna
4.    Gyevi-Varga Róbert
5.    Horváth Tamás
6.    Horváth Zalán
7.    Kaposvári Tünde
8.    Karl Anna  
9.    Kotogány Gréta
10.    Kovács Kornél
11.    Mayer Márkó
12.    Milutinovity Milla
13.    Papdi Boglárka
14.    Renkó Norbert

1.b osztály
1.    Bagaméry Mirtill
2.    Bányai Bazsó
3.    Csala Csongor
4.    Erdélyi Márk
5.    Gajzer Endre
6.    Gyenes Luca
7.    Hegedűs Fanni
8.    Kerti Martin
9.    Martonosi Anna
10.    Putnik Alena
11.    Török Dávid
12.    Tulkán Csanád  
13.    Varró Mátyás
14.    Zemanek Stella    

2.a osztály
1.    Csanádi Lőrinc
2.    Huszár Roland
3.    Nagy Botond
4.    Tasnádi Annaléna
5.    Túri Zoltán
6.    Varga Vivien
7.    Viczián Adél

2.b osztály
1.    Balogh Janka
2.    Börcsök Fanni
3.    Erdélyi Blanka
4.    Kovács Dávid
5.    Ménesi Krisztina
6.    Mérey Zoltán
7.    Pósa Tamás
8.    Sári Zsolt Adrián
9.    Siha Tamara
10.    Somodi Kitti
11.    Vastag Flóra

3.a osztály
1.    Bárány Anna
2.    Fülöp Anna
3.    Nagy Viktória
4.    Radovics Ádám
5.    Tulkán Dávid
6.    Varga Kende
7.    Viszkok Dominik

3.b osztály
1.    Ambrus Csenge
2.    Balassa János
3.    Balog Mirkó  
4.    Csiszár Lili
5.    Csizmadia Ronald
6.    Hegedűs László
7.    Kerekes András
8.    Pápai Hanna
9.    Tóth Ákos
10.    Tóth Richárd

4.a osztály
1.    Domonkos Zalán
2.    Krabót Bertalan
3.    Nagy Mónika
4.    Purcsi Boglárka
5.    Raucsik András


 

4.b osztály
1.    Dani Zita
2.    Dárdai Anna
3.    Fixmer Dóra
4.    Gyulai Lili
5.    Kárpáti Márton
6.    Kőszegi Eszter
7.    Márton Kornél
8.    Molnár Levente
9.    Somodi Krisztián
10.    Szabó Levente
11.    Szabó Zsombor
12.    Zelenyánszki Zita

4.c osztály
1.    Bagaméry Kamilla
2.    Bakos Emese
3.    Bárány Enikő
4.    Duzmath Izabella
5.    Molnár Kristóf
6.    Molnár Zorka
7.    Szabó Előd  
8.    Szabó Réka
9.    Szász Blanka

5.a osztály
1.    Gajzer Anna
2.    Hornok Ágnes
1.    3.Kaszper Vencel
3.    Kovács Kornél
4.    Lehoczki Dániel
5.    Pécsi Dávid
6.    Rozgonyi-Borus Marcell
7.    Szabó Bence

5.b osztály
1.    Kocsis Lili
2.    Molnár-Szirtesi Regő
3.    Ráczi Kamilla
4.    Zámbó Csilla

6.a osztály
1.    Bakos Eszter
2.    Murár András
3.    Zupkó Bence

6.b osztály
1.    Felső Levente
2.    Kupihár Blanka
3.    Skrionya Gergő


7.a osztály
1.    Bindics Boróka
2.    Juhász Bálint
3.    Mérey Zsuzsanna
4.    Zelei Petra

7.c osztály
1.    Csóti Dóra
2.    Hambek Dóra
3.    Kószó Gerda
4.    Magyar Leila
5.    Osznovics Bálint
6.    Szabó Kende
7.    Szentirmay Kata
8.    Vincze Dorka
9.    Visnyei Máté
10.    Zámbó Bence

8.a osztály
1.    Cseh Olivér
2.    Hambek Balázs
3.    Prisóczki Szilárd
4.    Vass Víta

8.b osztály
1.    Gál Dorina
2.    Imreh Júlia
3.    Kupihár Fruzsina
4.    Sohár Domonkos
5.    Ujvári Réka

 


Nevelőtestületi dicséretet kaptak

5.a osztály
•    Gajzer Anna
•    Hornok Ágnes
•    Pécsi Dávid
•    Szabó Bence

5.b osztály
•    Kocsis Lili
•    Molnár-Szirtesi Regő
•    Ráczi Kamilla

6.a osztály
•    Bakos Eszter

7.a osztály
•    Bindics Boróka
•    Mérey Zsuzsanna
•    Zelei Petra 

7.c osztály
•    Hambek Dóra
•    Magyar Leila
•    Vincze Dorka

8.a osztály
1.    Hambek Balázs
2.    Prisóczki Szilárd
3.    Vass Víta

8.b osztály
•    Gál Dorina
•    Kupihár Fruzsina
•    Márki Ádám
•    Sohár Domonkos
•    Ujvári Réka

 Gratulálunk nekik!

 

Itt a vakáció - DE!

NYÁRI AKTUALITÁSOK

Tisztelt Szülők!

-    Az önkormányzati nyári napközis tábor   helyszíne a Rókusvárosi II. Sz. Általános Iskola és Alapfokú  Művészeti Iskola (Csáky József u. 2. – a nagy Tescoval szemben)
A tábor minden nap 7:00 és 17:00 óra között vehető igénybe.  
Minden változtatási szándékot a tábor helyszínén, a táborvezetőnél személyesen, vagy telefonon (06-70/336-7061) lehet bejelenteni.
További részleteket az Agóra honlapján találnak: www.agoraszeged.hu → programok → tábor → Önkormányzati nyári napközis tábor 2017

-    A Balatonkenesére jelentkezett tanulóink mindent a Huszár utcában intézhetnek.
Részletek az www.ngsz.hu honlapon találhatók.

nyari szunet

-    A tanév végi adategyeztetés során kiderült, hogy nagyon sok tanulónk kedvezményekről szóló határozata éppen a nyári szünet ideje alatt jár le.
Kérjük, hogy amennyiben gyermekük rendszeres gyermekvédelmi kedvezményben részesül, hátrányos vagy halmozottan hátrányos helyzetű és erről van jegyzői határozatuk, feltétlenül ellenőrizzék a dokumentumok lejárati dátumát, és ha továbbra is jogosultak, ne feledkezzenek meg az újabb kérelmek beadásáról.
Vegyék figyelembe azt is, hogy az elbírálás ideje kb. 30 nap, ami a nyári szabadságolások miatt hosszabbodhat. Saját érdekükben kerüljék el azt a kellemetlenséget, hogy a következő tanév során kimaradnak valamilyen kedvezményből, illetve csak késedelmesen vehetik igénybe azokat.

-    A nyár folyamán hivatalos ügyeletet minden szerdán 8:00 és 12:00 óra között tartunk.

-    Külön felhívom a figyelmet arra, hogy a szeptemberi étkezési díj befizetésének, valamint az esetleges pótbefizetés időpontjáról a kapun és az iskola honlapján időben tájékoztatjuk Önöket. Kérem, ne feledkezzenek el róla!

-    Természetesen azok számára, akik később fizetik be az étkezés díját, a tanév első napjától nem tudunk étkezést biztosítani.

-    A közétkeztetéssel kapcsolatos kérdéseikre választ kaphatnak az NGSZ központjában (Huszár u. 1.) személyesen, valamint telefonon (62/561-960) és e-mailben (This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.) az ügyfélszolgálaton.

-    Ügyfélfogadás: hétfőtől csütörtökig: 07:00-17:00; pénteken: 08:00-13:00) között van.

-    A tankönyvosztást augusztus 30-ára (szerdára) tervezzük. Pontos idejéről az iskola kapuján és a honlapunkon is időben kapnak tájékoztatást.

-    A 2017/2018-as tanév évnyitó ünnepségét szeptember 01-jén (pénteken) 08:00 órai kezdettel tartjuk, ami egyben az első tanítási napunk is lesz. Ezen a napon minden évfolyamon csak osztályfőnöki órák lesznek.

Minden tanulónknak, családtagjaiknak kellemes nyarat, jó pihenést kíván iskolánk minden munkatársa.

 

Köszönet a Szülőknek!

Köszönetnyilvánítás

Tisztelt Szülők!

Név szerint mondok köszönetet azoknak a Szülőknek, akik nemcsak saját gyermekükért, hanem az osztály- és az iskola közösségéért is tettek.

Kívánom a szülőnek, hogy a nyári együttlétben találjanak nagyon sok örömet. Szeptember elsején testben és lélekben épen, megerősödve várjuk vissza Gyermekeiket! Továbbra is számítunk önzetlen segítségükre!

Mészáros Zsolt
igazgató

 


koszonjuk
1.a - Baka Attila,  Curcin Suzana,  Furák Andrea,  Isaszegi Andrea,  Karl Béla, Kotogány Árpád, Kovács Zsolt,  Kozma Szilvia Anna, Lajkó Hajnalka,  Máthé László, Nagy-György-Rita, Tóth Sindy,   Renkó Csaba Norbert

1.b - Dr. Bagaméryné dr. Jóri Johanna, Kakuszi Klára, Krabót-Hóbár Ágnes, Méhesné Békési Adrienn, Varró-Drágán Nelli

2.a - Bedő Boglárka, Csanádiné Kónya Krisztina Laura, Erdélyi Ferenc, Gelczné Gombos Ágnes, Mijatovic Tímea, Vargáné Paragi Natália, Viczián István

2.b - Aradi Józsefné, Dr. Kiss Róbert, Siha Tamás és Siha Tamásné

3.a - Ambrus Csilla, Kocsis Mónika, Kovács Dobák Anita, Oláh András Pál, Radovics Edit, Rózsa Ágota, Soós Márta, Tallér Beatrix

3.b - Aradi Józsefné (nagymama), Dudás Judit, Erdővölgyi Szabolcs, Határ Zsuzsanna, Paplogó István, dr. Tóthné Bereczky Diána

4.a - Dési Tünde, Holecska Norbert, Mijatovic Tímea, Terhes Ágnes

4.b - Becskei László, Békési Beatrix, Gavallér Anikó, Halász Katalin, Somodi Beáta, Szabó András, Tóth-Godó Tamara, Török Krisztina

4.c - Dr. Bagaméryné Jóri Johanna, Csomor Magdolna,Karai Krisztina, Keresztes Gábor, Kosznai Norbert, Orbán Hedvig, Putnik Lázár, Szászné Czigléczki Erika, Dr. Zupkóné Koller Szilvia, Dr. Zupkó István

5.a - Budai Melinda, Katona Eszter,Lőrinczné dr.Karai Krisztina,Palotás Angela

5.b - Kocic Larisa, Kocsis Mihály, Suták Éva

6.a - Bíró Ilona, Bocsor Barbara, Csomor Magdolna, Gonda András, Huszár Ágnes, Simon Zsolt, Stefánné Kopasz Anikó, Dr. Zupkó István

6.b - Büky Beáta, Méreg Melinda

7.a - Lázár Anett, Szilágyi Margit, Zelei Gabriella

7.b - Antal Bernadett, Dr. Raucsikné Dr. Varga Andrea, Szászné Czigléczky Erika, Takács Katalin, Török Krisztina, Török Olga,

7.c - Dr. Borbély Rita, Dr. Gondáné Pál Ildikó, Kökény Szilvia, Dr. Kőrffyné Molnár Annamária, Kónya Gyöngyi, Kaposvári Katalin, Márton János, Osznovics Antalné, Osznovicsné Pető Andrea, Papné Czagány Ildikó, Sztáry Erika, Tóth Ágnes

8.a - Drágity Tamás, Kónya Jenő, Lakatos Beáta, Sztankovitsné Cseh Piroska,

8.b - Balog Sára, Busáné Csengeri Judit, Fuisz Márió, Kármán László, Lovas Mária, Lukácsi István, Lukács Zoltán, Nagyi Éva, Rapcsányi Szilvia, Török Krisztina

 

Elmúlt egy év...

Kitört a szünet

A 2016-2017-es tanévet is illendően elbúcsúztattuk, és a gyerekek nagy örömére igazgató úr be is zárta.

 

2017-06-23 Tanévzáró

 

Ballagás 2017.

Ismét kirepült egy nyolcadikos évfolyam

Június 16-án, pénteken elballagtak  a nyolcadikosok.

 

 

2017-06-16 Ballagás

 

1 / 42 oldal

vakacio

2017. július 26. szerda
Anna, Anikó

Holnap
Olga, Liliána
napja lesz.

mozanaplo

boldogiskola

tamop logo

Deutsches Sprachdiplom 300x218

logo comenius program

dth